Zagłosuj na szkolny parking rowerowy

Szkolny parking rowerowy przy I LO im. M. Kopernika,
wniosek P0008

W tegorocznym głosowaniu na zadania Budżetu Obywatelskiego można poprzeć projekt zgłoszony przez naszą szkołę. Jest to budowa zadaszonego parkingu rowerowego na terenie szkolnego boiska. Łączna wartość projektu wynosi 23 tysiące zł. Wszelkie szczegóły są dostępne w złożonym wniosku.
 
 
 
 
 
Parking będzie służył sporej grupie uczniów, która regularnie dojeżdża do szkoły na rowerach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Uzyskanie pieniędzy potrzebnych na realizację naszego projektu jest uzależnione od wyniku głosowania, które odbędzie się w dniach 20-28 września. Projekt mogą poprzeć wszystkie osoby zamieszkałe na Polesiu (na poniższej mapce obszar pomarańczowy), które ukończyły 16 rok życia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Głosować można bezpośrednio w Internecie:
www.budzet.dlalodzi.info/zaglosuj
bądź za pomocą kart do głosowania, które można otrzymać i oddać wypełnione w szkolnym punkcie głosowania. Punkt będzie działał w dniach 22-26 września w harcówce, podczas długich przerw. Kompletna lista wniosków, na które można głosować jest dostępna na stronie UMŁ. Każda osoba może zagłosować łącznie na 5 projektów z dzielnicy, w której mieszka i 5 projektów ogólnomiejskich.
 
 
 

Bardzo prosimy o wsparcie naszego projektu. O przekazanie informacji wszystkim, którzy mogliby go poprzeć. Każdy głos jest dla nas ważny i przybliża do zamierzonego celu.