Inauguracja Licealnego Roku Kulturalnego

my fair ladyRok 2013/14 będzie Licealnym Rokiem Kulturalnym. Uczniowie poznają wszechstronny repertuar Teatru Wielkiego w Łodzi, dzieła kompozytorów polskich i zagranicznych, będą mogli podziwiać wokalny kunszt polskich śpiewaków operowych. W dobie internetu i komputerów bezpośrednie obcowanie ze sztuką będzie dla wielu odmianą i zachęta do rozwijania swych zainteresowań i gustów muzycznych. Na Inaugurację Licealnego Roku Kulturalnego, która odbędzie się 17 października 2013 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi przed musicalem My Fair Lady zapraszają Dyrektor I LO im. Mikołaja Kopernika, Dyrektor II LO im. Gabriela Narutowicza, Dyrektor III LO im. Tadeusza Kościuszki, Dyrektor IV LO im. Emilii Sczanieckiej oraz Dyrektor Teatru Wielkiego. Za pomoc w sprzedaży biletów serdecznie dziękujemy uczniom miniprzedsiębiorstwa oraz pani Profesor Urszuli Trędak.