Aktualności

Mistrzostwa Łodzi w siatkówkę

23 stycznia 2019 r. w hali K. S. Społem odbył się finał Mistrzostw Łodzi Szkół ponadgimnazjalnych w siatkówkę. Uczennice naszej szłoły po wspaniałej i zaciętej walce wywalczyły 3 miejsce i zdobyły brązowe medale. Skład zespołu: Aleksandra Kempfi 2a, Michalina Franasik 2a, Dominika Pydyszewska 2b, Pola Kwiecińska 3e, Jagoda Adamarczuk 3d,  Anna Cebulska 3d, Julia Adamkiewicz 3e, Maria Klemba 1a, Anastazja Kowalska 1a, Irena Jankowska 2e, Julia Sobczak 1d, Zuzanna Zyzik 1d.
Chłopcy podobnie jak w ubiegłym roku zajęli w finale 4 miejsce. Wystąpili w następującym składzie: Adam Wawrzyniak 3b, Bartosz Wawrzyniak 3b, Jakub Michalski 3b, Stanisław Olejniczak 3b, Łukasz Popielewski 2b, Adrian Starczewski 2b, Mikołaj Gajek 2a, Mateusz Wołosz 2a, Kacper Woźniak 2c, Tomasz Kwieciński 1a.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom, dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów w następnym roku.