Matury próbne

Informujemy, że uczniowie klas trzecich naszej szkoły przystąpią do próbnego egzaminu maturalnego w dniach 2-8 kwietnia. Arkusze maturalne będą dostępne na stronie www.cke.gov.pl według harmonogramu podanego na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.komisja.pl).
O sposobie przesyłania rozwiązanych zadań maturalnych oraz terminie ich omówienia uczniowie zostaną poinformowani przez nauczycieli przedmiotów maturalnych.

Spotkanie informacyjne dla maturzystów

Informujemy, że w najbliższy piątek, na 4. godzinie lekcyjnej, w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie uczniów klas trzecich z dyrektorem szkoły, poświęcone egzaminom maturalnym w roku szkolnym 2019/2020.

Odbiór świadectw maturalnych

Zapraszamy absolwentów szkoły po odbiór świadectw maturalnych 4 lipca 2019 r. od godz. 10.00 do 12.00.
IIIA,B,C sala 11
IIID i IIIE oraz absolwenci z poprzednich roczników sala 25
Świadectwa nieodebrane w wyżej wymienionym terminie będą do odbioru w sekretariacie szkoły.

Uroczyste Pożegnanie Abiturientów

Miło nam poinformować, że dnia 24 maja o godzinie 18.00 odbędzie się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów. Serdecznie zapraszamy  młodzież wraz z rodzicami. Po spotkaniu na sali gimnastycznej absolwenci otrzymają świadectwa ukończenia szkoły.

Matura z informatyki 2019

Pragniemy poinformować, iż sprawdzanie sprzętu komputerowego przed egzaminem maturalnym z informatyki odbędzie się dnia 10 maja (piątek) w godzinach 12.00 - 14.00. Obecność jest obowiązkowa.