Aktualności

STRAJKUJEMY

"Wielka Powtórka" - odwołana

Z przykrością informujemy, że ze względu na strajk nauczycieli musimy zawiesić zajęcia organizowane dla uczniów gimnazjum i szkół podstawowych "Wielka Powtórka z Pierwszym Liceum". Decyzja ta jest podyktowana brakiem możliwości zapewnienia przybyłym uczniom opieki ze strony pracowników szkoły.

Komunikat Dyrektora Szkoły

Informuję, że w dniu 8 kwietnia zajęcia lekcyjne nie odbędą się z powodu strajku nauczycieli w ILO. Zajęcia nie będą odbywały się do odwołania. Uczniowie, którzy przybędą do szkoły będą mieli zapewnioną opiekę pedagogiczną. Będę informowała Państwa i Uczniów o dalszych decyzjach.
Ewa Wojciechowska Dyrektor ILO

Zebrania z rodzicami

Informujemy, że zaplanowane na 8 kwietnia spotkania z rodzicami nie odbędą się. O nowym terminie zebrań zostaną Państwo poinformowani.

Wielka Powtórka

Serdecznie zapraszamy wszystkich gimnazjalistów i uczniów 8 klas szkół podstawowych na Wielką Powtórkę przed Egzaminem z Pierwszym Liceum. W ramach projektu odbędzie się 8 spotkań przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie powtórzą najważniejsze wiadomości, rozwiążą ponad 250 zadań egzaminacyjnych z poprzednich lat, wykonają doświadczenia obowiązkowe ujęte w podstawie programowej, a także wezmą udział w quizach z nagrodami.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie obowiązują zapisy. Wszelkie informacje będą podawane na bieżąco w wydarzeniu na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/471192833416624/
Tu znajduje się szczegółowy HARMONOGRAM wydarzenia

Konkurs Literacki

Miło nam poinformować, że Andrzej Zieliński z klasy IIIc został laureatem w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej (w 2019r.) w kategorii: proza uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Miło stwierdzić, że uczeń z klasy o profilu przedmiotów ścisłych odniósł sukces w dziedzinie humanistycznej i jest wizytówką wszechstronności kształcenia uczniów w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Języka Angielskiego

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Marysia Majewska z klasy III A i Kuba Krupiński z klasy II B zakwalifkali się do zawodów finałowych 43 Olimpiay Języka Angielskiego, które odbędą się w dniach 15-16 kwietnia w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Z radością informujemy, że do zawodów finałowych XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowały się: Marysia Majewska IIIa oraz Natasza Polasińska IIb. Wkład pracy, wielkie zaangażowanie i humanistyczne talenty naszych uczennic zasługują na wielkie uznanie. Warto dodać, że Marysia uzyskała drugi wynik w kraju. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Strona 1 z 79  Następna | Ostatnia